          Frez składany nasadzany 50 mm walcowo-czołowy, śrubowy | 3-ostrzowy - R670.21-050AP16 - PAFANA
          (0) opinii
          PAF_R670.21-050AP16
          Producent: PAFANA
          • 2-3 dni
          • Przewidywany czas wysyłki: 19 maja 2026
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Frez składany nasadzany walcowo-czołowy, śrubowy.
          • System mocowania płytek: S.
          • Głowica frezarska dokręcana śrubą imbusową w trzpieniu frezarskim ze średnicą mocowania 22 mm
          • Do stosowania w obrabiarkach konwencjonalnych oraz CNC.
          • Typ mocowanej płytki: AP.. 1604..
          Operacje:
          frezowanie 90 stopni głowica pafana
          Dane techniczne:
          Frez składany nasadzany 3-ostrzowy walcowo-czołowy, śrubowy, R670.21-050AP16 - PAFANA
          Parametr Wartość Jedn.
          Symbol R670.21-050AP16
          D 50 mm
          d 22 mm
          H 50 mm
          h 20 mm
          B 10,4 mm
          C 6,3 mm
          ap max 26 mm
          z (liczba ostrzy) 3
          Liczba płytek 6
          System oznaczeń frezów składanych - PAFANA
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Typ nasadzany walcowo-czołowy
          Liczba ostrzy 3
          Średnica freza 50 mm
          Płytka do frezowania APKT APLX APMT
          Kąt przystawienia płytki 90°
          Średnica chwytu 22 mm
          Producent: PABIANICKA FABRYKA NARZĘDZI „PAFANA” SPÓŁKA AKCYJNA
          Adres: UL. WARSZAWSKA 75, 95-200 PABIANICE
          Kraj pochodzenia: Polska
          Kontakt: +48 42 215 58 23, pfn@pafana.pl
          PAFANA – polska jakość narzędzi skrawających
          W ofercie Pafany znajdziesz:
          • noże tokarskie składane i lutowane
          • narzędzia składane i monolityczne
          • pogłębiacze, płytki, narzędzia specjalne
          • usługi ostrzenia, regeneracji i obróbki cieplnej
          Dlaczego warto?
          ✔ Produkcja w Polsce
          ✔ Wysoka dostępność i jakość
          ✔ Sprawdzone w przemyśle i eksporcie
          ✔ Współpraca z SECO i nowoczesne rozwiązania CNC
          Kupuj narzędzia Pafana w e-darmet.pl – zyskaj pewność, trwałość i wsparcie techniczne.
          Do tego produktu polecamy
          Płytka do frezowania - APKT 1604 PDSR-P FP35C - DOLFAMEX
          APKT 1604 PDSR-P; Gatunek: FP35C
          Szczegóły
          55,47
          Poniżej podstawowe opcje wysyłki oraz tabela kosztów.
          Koszt dokładny widać po dodaniu produktu do koszyka i wybraniu opcji płatności i dostawy.
          Waga [kg] Przedpłata Pobranie
          Oferujemy następujące metody płatności:
          • płatność online kartą / szybkim przelewem / PayPo
          • płatność u kuriera
            Opłatę należy uiścić kurierowi, który doręcza przesyłkę
          • wpłata na konto
          • płatność gotówką/kartą