          Frez składany nasadzany 50mm, 5-ostrzowy czołowy, R65X.21-050XD10 - PAFANA
          (0) opinii
          PAF_R65X.21-050XD10
          Producent: PAFANA
          957,22
          • 2-3 dni
          • Przewidywany czas wysyłki: 19 maja 2026
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Frez nasadzany składany czołowy HPC turbo R65X.21-050XD10
          • System mocowania płytek: S
          • Typ mocowanej płytki: XDLT10T308
          • Kąt przystawienia płytki 25°
          • Frez z systemem doprowadzenia chłodziwa do strefy obróbki
          Operacje:
          Dane techniczne:
          Parametr Wartość Jedn.
          Symbol R65X.21-050XD10
          D 50 mm
          d 22 mm
          H 40 mm
          h 20 mm
          B 10,4 mm
          C 6,3 mm
          z (liczba ostrzy) 5
          UWAGA: Frez jest sprzedawany bez płytek. Płytki sprzedawane są oddzielnie !!!
          System oznaczeń frezów składanych - PAFANA
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Typ nasadzany czołowy
          Liczba ostrzy 5
          Średnica freza 50 mm
          Producent: PABIANICKA FABRYKA NARZĘDZI „PAFANA” SPÓŁKA AKCYJNA
          Adres: UL. WARSZAWSKA 75, 95-200 PABIANICE
          Kraj pochodzenia: Polska
          Kontakt: +48 42 215 58 23, pfn@pafana.pl
          PAFANA – polska jakość narzędzi skrawających
          W ofercie Pafany znajdziesz:
          • noże tokarskie składane i lutowane
          • narzędzia składane i monolityczne
          • pogłębiacze, płytki, narzędzia specjalne
          • usługi ostrzenia, regeneracji i obróbki cieplnej
          Dlaczego warto?
          ✔ Produkcja w Polsce
          ✔ Wysoka dostępność i jakość
          ✔ Sprawdzone w przemyśle i eksporcie
          ✔ Współpraca z SECO i nowoczesne rozwiązania CNC
          Kupuj narzędzia Pafana w e-darmet.pl – zyskaj pewność, trwałość i wsparcie techniczne.
          Do tego produktu polecamy
          Płytka frezarska XDLT 10T308 ER S7M BP15H - PAFANA
          XDLT 10T308 ER | Łamacz wióra: S7M | Węglik spiekany: BP15H
          Szczegóły
          49,36
          Płytka frezarska XDLT 10T308 ER S6N FP35B - PAFANA
          XDLT 10T308 ER | Łamacz wióra: S6N | Węglik spiekany: FP35B
          Szczegóły
          Płytka frezarska XDLT 10T308 ER S6N BM40I - PAFANA
          XDLT 10T308 ER | Łamacz wióra: S6N | Węglik spiekany: BM40I
          Płytka frezarska XDLT 10T308 ER S6N FP40M - PAFANA
          XDLT 10T308 ER | Łamacz wióra: S6N | Węglik spiekany: FP40M
          Poniżej podstawowe opcje wysyłki oraz tabela kosztów.
          Koszt dokładny widać po dodaniu produktu do koszyka i wybraniu opcji płatności i dostawy.
          Waga [kg] Przedpłata Pobranie
          Oferujemy następujące metody płatności:
          • płatność online kartą / szybkim przelewem / PayPo
          • płatność u kuriera
            Opłatę należy uiścić kurierowi, który doręcza przesyłkę
          • wpłata na konto
          • płatność gotówką/kartą