          Frez składany nasadzany 63 mm, walcowo-czołowy | 4-ostrzowy - SEKT (FD45SE12-AF02)
          (0) opinii
          FD45SE12-063-22A04
          Producent: DARMET
          186,96
          • Dostępny Kup do 12:00 a wyślemy jeszcze dziś!
          • Przewidywany czas wysyłki: Jeszcze dziś!
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Frez składany nasadzany walcowo-czołowy FD45SE12-AF02.
          • Płytki skrawające z 4 krawędziami tnącymi: SEKT.
          • Głowicę dokręcamy śrubą imbusową w trzpieniu frezarskim ze średnicą mocowania 22 mm.
          • Do stosowania w obrabiarkach konwencjonalnych oraz CNC.
          • Ostrza sprzedajemy oddzielnie na pojedyncze sztuki.
          • W zestawie: głowica frezarska oraz klucz.
          Dane techniczne:
          Frez składany nasadzany 4-ostrzowy walcowo-czołowy
          Parametr Wartość Jedn.
          Symbol FD45SE12-063-22A04
          D 63 mm
          D1 75,4 mm
          D2 50 mm
          d 22 mm
          apmax 6 mm
          H 40 mm
          Ilość płytek 4
          Części zamienne:
          Płytki wymienne Płytka podporowa Klucz Torx Klucz imbus Śruba zaciskowa Śruba imbusowa
          SEKT 12T3 SHS13 WR15T WR03,5S SSSM3,5X10 SM0508
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Typ nasadzany walcowo-czołowy
          Liczba ostrzy 4
          Średnica freza 63 mm
          Płytka do frezowania SEKT
          Kąt przystawienia płytki 45°
          Średnica chwytu 22 mm
          Producent: Zakład Obróbki Skrawaniem Darmet sp. z o. o.
          Adres: ul. Komunalna 4c, 15-197 Białystok
          Kraj pochodzenia: Polska
          Kontakt: +48 85 653 86 70, handel@darmet.com.pl
          Do tego produktu polecamy
          Trzpień frezarski uniwersalny DIN30 - 22 mm | długość 55 mm - DARMET DM-396
          Stożek zewnętrzny: DIN69871 | Rozmiar stożka: DIN30 | Średnica: 22 mm
          Szczegóły
          200,49
          Trzpień frezarski uniwersalny Morse MK3 - 22 mm | długość 48 mm | Typ 7430 - ZM KOLNO 0642-174-323-304
          Trzpień frezarski uniwersalny, ISO40 - 22 mm | długość 52 mm - DARMET DM-236
          Stożek zewnętrzny: DIN2080 | Rozmiar stożka: ISO40 | Średnica: 22 mm
          Szczegóły
          Trzpień frezarski uniwersalny Morse MK2 - 22 mm - DARMET DM-234
          Stożek zewnętrzny Morse'a MK2 | Średnica: 22 mm
          Inni klienci kupili również
          Nawiertak zwykły DIN333-A / NWRc, HSS - 3,15 mm - FENES
          Materiał - HSS; Norma - DIN333-A / NWRc
          Kieł tokarski obrotowy wydłużony, precyzyjny - Morse MK5 (DM115)
          Stożek Morse'a: 5; Długość: 273 mm, Max. obciążenie: 1200 kg, Max. prędkość: 3000 obr/min
          Trzpień frezarski uniwersalny, DIN40 - 22 mm | długość 55 mm - DARMET DM-396
          Stożek zewnętrzny: DIN69871 | Rozmiar stożka: DIN40 | Średnica: 22 mm
          Uchwyt wiertarski samozaciskowy: 1 – 13 mm  B16 - J0113-P DARMET
          Uchwyt do wiertarki samozaciskowy do wierteł 1 - 13 mm. Do wiertarki stołowej uchwyt mocowany jest na stożku B16. Maksymalne bicie uchwytu to 0,12 mm
          Poniżej podstawowe opcje wysyłki oraz tabela kosztów.
          Koszt dokładny widać po dodaniu produktu do koszyka i wybraniu opcji płatności i dostawy.
          Waga [kg] Przedpłata Pobranie
          Oferujemy następujące metody płatności:
          • płatność online kartą / szybkim przelewem / PayPo
          • płatność u kuriera
            Opłatę należy uiścić kurierowi, który doręcza przesyłkę
          • wpłata na konto
          • płatność gotówką/kartą