          Frez składany nasadzany 80 mm walcowo-czołowy | 4-ostrzowy - R618.11-080 - PAFANA
          (0) opinii
          PAF_R618.11-080
          Producent: PAFANA
          909,32
          • 2-3 dni
          • Przewidywany czas wysyłki: 19 maja 2026
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Frez składany nasadzany walcowo-czołowy.
          • System mocowania płytek: C.
          • Głowica frezarska dokręcana śrubą imbusową w trzpieniu frezarskim ze średnicą mocowania 27 mm
          • Do stosowania w obrabiarkach konwencjonalnych oraz CNC.
          • Typ mocowanej płytki: TP.. 2204..
          Operacje:
          frezowanie 90 stopni głowica Pafana
          Dane techniczne:
          Frez składany nasadzany 4-ostrzowy walcowo-czołowy, R618.12-080 - PAFANA
          Parametr Wartość Jedn.
          Symbol R618.11-080
          D 80 mm
          d 27 mm
          H 50 mm
          h 22 mm
          B 12,4 mm
          C 7 mm
          ap max 20 mm
          γp
          γf
          z (liczba ostrzy) 4
          System oznaczeń frezów składanych - PAFANA
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Typ nasadzany walcowo-czołowy
          Liczba ostrzy 4
          Średnica freza 80 mm
          Płytka do frezowania TPKN TPKR TPUN
          Kąt przystawienia płytki 90°
          Średnica chwytu 27 mm
          Producent: PABIANICKA FABRYKA NARZĘDZI „PAFANA” SPÓŁKA AKCYJNA
          Adres: UL. WARSZAWSKA 75, 95-200 PABIANICE
          Kraj pochodzenia: Polska
          Kontakt: +48 42 215 58 23, pfn@pafana.pl
          PAFANA – polska jakość narzędzi skrawających
          W ofercie Pafany znajdziesz:
          • noże tokarskie składane i lutowane
          • narzędzia składane i monolityczne
          • pogłębiacze, płytki, narzędzia specjalne
          • usługi ostrzenia, regeneracji i obróbki cieplnej
          Dlaczego warto?
          ✔ Produkcja w Polsce
          ✔ Wysoka dostępność i jakość
          ✔ Sprawdzone w przemyśle i eksporcie
          ✔ Współpraca z SECO i nowoczesne rozwiązania CNC
          Kupuj narzędzia Pafana w e-darmet.pl – zyskaj pewność, trwałość i wsparcie techniczne.
          Do tego produktu polecamy
          Trzpień frezarski uniwersalny BT50 - 27 mm | długość 70 mm | Typ 7361 - ZM KOLNO 0642-173-617-702
          Stożek zewnętrzny: MAS 403-BT | Rozmiar stożka zewnętrznego: BT50 | Średnica: 27 mm | Długość: 70 mm
          Szczegóły
          473,55
          Płytka do frezowania - TPKN 2204 PDSR FP30C - DOLFAMEX
          TPKN 2204 PDSR; Gatunek: FP30C
          Szczegóły
          Trzpień frezarski uniwersalny DIN40 - 27 mm | długość 55 mm | Typ 7301 - ZM KOLNO 0642-173-010-203
          Stożek zew.: DIN 69871; Rozmiar stożka zew.: 40; Średnica: 27 mm; Długość: 55 mm
          Inni klienci kupili również
          Frez składany trzpieniowy 25 mm, 3-ostrzowy walcowo-czołowy, R510.22-2525AP10 - PAFANA
          Typ mocowanej płytki: APKT1003; Długość całkowita: 96 mm; Średnica freza: 25 mm; Średnica chwytu: 25 mm; Liczba ostrzy: 3
          Nawiertak do nakiełków | 5,00 mm | DIN333-A | HSS - 12,5 mm - FESTA 159062
          materiał - HSS; norma - DIN333-A; średnica wiertła: 5,00 mm; chwyt: 12,5 mm
          Nawiertak do nakiełków | 4,00 mm | DIN333-A | HSS - 10 mm - FESTA
          materiał - HSS; norma - DIN333-A; średnica wiertła: 4,00 mm; chwyt: 10 mm
          Nawiertak NC HARRDEN-605, VHM - 16 mm | 90 stopni - FENES
          Materiał - VHM; HARRDEN-605
          Nawiertak NC HARRDEN-605, VHM - 8 mm | 90 stopni - FENES
          Materiał - VHM; HARRDEN-605
          Poniżej podstawowe opcje wysyłki oraz tabela kosztów.
          Koszt dokładny widać po dodaniu produktu do koszyka i wybraniu opcji płatności i dostawy.
          Waga [kg] Przedpłata Pobranie
          Oferujemy następujące metody płatności:
          • płatność online kartą / szybkim przelewem / PayPo
          • płatność u kuriera
            Opłatę należy uiścić kurierowi, który doręcza przesyłkę
          • wpłata na konto
          • płatność gotówką/kartą