          Frez tarczowo-piłkowy HSS 315 x 40 x 2,50 mm / 200z A 5 GLOBUS (FP110-0315-0002)
          (0) opinii
          GLO_FP110-0315-0002
          Producent: GLOBUS
          890,64
          • 2-3 dni
          • Przewidywany czas wysyłki: 18 maja 2026
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Uzębienie trójkątne A i Aw stosuje się także do nacinania rowków o małej głębokości.
          • Kąt natarcia zębów zależy od rodzaju/gatunku przecinanego materiału.
          • Trzpienie do frezów piłkowych z chwytem Morse'a oraz z chwytem ISO (DIN 2080).
          Dane techniczne:
          frez tarczowo-piłkowy - rysunek techniczny
          Parametr Wartość
          ØD 315 mm
          Ød 40 mm
          Ød1 80 mm
          B 2,50 mm
          Z 200
          Informacje techniczne wg. GLOBUS.
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Grubość freza 2,5 mm
          Średnica zewnętrzna freza 315 mm
          Średnica otworu freza 40 mm
          Typ uzębienia ząb trójkątny
          Kąt natarcia 5 stopni
          Kołnierz Tak
          Producent: Fabryka Pił i Narzędzi "WAPIENICA" Spółka z o. o.
          Adres: ul. Tadeusza Regera 30, 43-382 Bielsko-Biała
          Kraj pochodzenia: Polska
          Kontakt: +48 33 828 08 00, wapienica@wapienica.pl
          Do tego produktu polecamy
          Trzpień frezarski poziomy - ISO40 x 40MM x 315MM - ZM KOLNO (Typ 7181)
          Stożek zew.: DIN2080 ISO40; Średnica: 40 mm; Długość: 315 mm
          Szczegóły
          Trzpień frezarski poziomy - ISO40 x 40mm x 315mm - ZM KOLNO (Typ 7178)
          Szczegóły
          Trzpień frezarski poziomy - ISO40 x 40MM x 400MM - ZM KOLNO (Typ 7175)
          Stożek zew.: DIN2080 ISO40; Średnica: 40 mm; Długość: 400 mm
          830,06
          Trzpień frezarski poziomy - ISO40 x 40MM x 315MM - ZM KOLNO (Typ 7175)
          Trzpień frezarski do frezów piłkowych MS4 - 40MM - ZM KOLNO (Typ 7450)
          Stożek zewnętrzny Morse4 MK4 MS4; Średnica: 40 mm
          Poniżej podstawowe opcje wysyłki oraz tabela kosztów.
          Koszt dokładny widać po dodaniu produktu do koszyka i wybraniu opcji płatności i dostawy.
          Waga [kg] Przedpłata Pobranie
          Oferujemy następujące metody płatności:
          • płatność online kartą / szybkim przelewem / PayPo
          • płatność u kuriera
            Opłatę należy uiścić kurierowi, który doręcza przesyłkę
          • wpłata na konto
          • płatność gotówką/kartą