          Imadło precyzyjne do elektrodrążarki EDM 28 mm | stal nierdzewna | typ SESP - MACK - 14-SESP-28/50
          (0) opinii
          MAC_14-SESP-28/50
          Producent: MACK
          • Na zapytanie
          • Przewidywany czas wysyłki: 19 sierpnia 2026
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Imadło nadaje się do zastosowania w elektrodrążarkach (EDM)
          • Wykonane z utwardzonej stali nierdzewnej 54 HRC +/- 2
          • Równoległość: 0,003 mm / 100 mm
          • Kwadratowość: 0,005 mm / 100 mm
          Dane techniczne:
          Imadło precyzyjne szlifierskie i EDM MACK
          Parametr Wartość
          Rozstaw szczęk 55 mm
          Szerokość szczęk 28 mm
          Wysokość całkowita 85 mm
          Długość całkowita 120 mm
          Waga 1,4 kg
          Kod produktu 14-SESP-28/50
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Korpus stal nierdzewna
          Szerokość szczęki 28 mm
          Typ imadła stałe
          Model SESP
          Producent: MACK Werkzeuge AG
          Adres: Eichendorffstraße 20, D-89567 Sontheim Brenz
          Kraj pochodzenia: Niemcy
          Kontakt: +49 (0) 73 25 / 96 09-0, info@mack-werkzeuge.de
          Poniżej podstawowe opcje wysyłki oraz tabela kosztów.
          Koszt dokładny widać po dodaniu produktu do koszyka i wybraniu opcji płatności i dostawy.
          Waga [kg] Przedpłata Pobranie
          Oferujemy następujące metody płatności:
          • płatność online kartą / szybkim przelewem / PayPo
          • płatność u kuriera
            Opłatę należy uiścić kurierowi, który doręcza przesyłkę
          • wpłata na konto
          • płatność gotówką/kartą