          Imadło ślusarskie stałe 175 mm | typ 1250-175L - BISON-BIAL 321250180900
          (0) opinii
          BIS_321250180900
          Producent: BISON S. A.
          999,38
          • 2-3 dni
          • Przewidywany czas wysyłki: 18 maja 2026
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Imadło ślusarskie BISON-BIAL 175 mm wyróżnia wysoka wytrzymałość.
          • Korpus wraz ze szczęką ruchomą wykonany z wysokojakościowego żeliwa.
          • Wkładki szczękowe posiadają poziomą i pionową pryzmę.
          • Możliwość mocowania rur i prętów dzięki odpowiedniemu kształtowi szczęki ruchomej.
          • Do imadła pasuje podstawa obrotowa 1282-5, która nie wchodzi w skład wyposażenia.
          • Dokładnie osłonięta przed wiórami i zanieczyszczeniami śruba pociągowa.
          • Długi okres eksploatacji.
          • Zalecane jako podstawowe wyposażenie frezarek, wiertarek, strugarek itp.
          Dane techniczne:
          1250 ślusarskie stałe
          Parametr Wartość
          S 175 mm
          A 190 mm
          H 202 mm
          L 434 mm
          a 150 mm
          d 13 mm
          h 90 mm
          Max. siła mocowania 3800 daN
          Waga 23,0 kg
          Czy wiesz, że ...?
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Korpus żeliwny
          Szerokość szczęki 175 mm
          Typ imadła stałe
          Model 1250
          Producent: BISON S.A.
          Adres: ul. Myśliwska 13, 15-569 Białystok
          Kraj pochodzenia: Polska
          Kontakt: +48 85 741 64 20, sales@bison-chuck.com
          Do tego produktu polecamy
          Młotek ślusarski 2KG - 395 x 155MM - NEO TOOLS (25-030)
          Wymiary: 395 x 155 mm; Waga: 2 kg; Trzonek wykonany z mocnego, jesionowego drewna
          Szczegóły
          55,17
          Młotek ślusarski 1,5 kg | 378 x 145 mm - NEO TOOLS (25-025)
          Wymiary: 378 x 145 mm; Waga: 1,5 kg; Trzonek wykonany z mocnego, jesionowego drewna
          Szczegóły
          Młotek ślusarski 1KG - 355 x 135 mm - NEO TOOLS (25-020)
          Wymiary: 355 x 135 mm; Waga: 1 kg; Trzonek wykonany z mocnego, jesionowego drewna
          Wkładki szczękowe do imadeł ślusarskich 2szt. szerokość 175 mm, typ 1250 - BISON-BIAL
          Szczęki do imadła: pryzmowe z nacięciami; Szerokość: 175 mm; Do imadeł: 1250-175
          Podstawa obrotowa do imadeł ślusarskich, typ 1282-5 - BISON-BIAL
          Rozmiar: 5; Średnica mocowania: 150 mm; Całkowita średnica podstawy: 250 mm; Waga: 2,2 kg; Do imadeł: 1250-175
          Inni klienci kupili również
          Nawiertak zwykły 1,6 x 4 mm do nakiełków | HSS | DIN333-A / NWRc - 43010016
          Materiał: HSS | Norma: DIN333-A / NWRc | Średnica wiertła: 1,6 mm | Chwyt: 4 mm
          Nawiertak zwykły 0,8 x 3,15 mm do nakiełków | HSS | DIN333-A / NWRc - 43010008
          Materiał: HSS | Norma: DIN333-A / NWRc | Średnica wiertła: 0,8 mm | Chwyt: 3,15 mm
          Poniżej podstawowe opcje wysyłki oraz tabela kosztów.
          Koszt dokładny widać po dodaniu produktu do koszyka i wybraniu opcji płatności i dostawy.
          Waga [kg] Przedpłata Pobranie
          Oferujemy następujące metody płatności:
          • płatność online kartą / szybkim przelewem / PayPo
          • płatność u kuriera
            Opłatę należy uiścić kurierowi, który doręcza przesyłkę
          • wpłata na konto
          • płatność gotówką/kartą