          Nóż tokarski składany do rowkowania wewnętrznego : S32S-GSL-5 - PAFANA
          (0) opinii
          PAF_S32S_GSL_5
          Producent: PAFANA
          849,05
          • 2-3 dni
          • Przewidywany czas wysyłki: 19 maja 2026
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Nóż tokarski przeznaczony do rowkowania wewnętrznego
          • Typ mocowanej płytki: PTN-25-5.0-0.4
          Operacje:
          Dane techniczne:
          Parametr Wartość Jedn.
          Oznaczenie S32S-GSL-5
          L 250 mm
          D(g7) 32 mm
          W 5 mm
          F 25 mm
          G 9 mm
          Dmin 40 mm
          Płytka
          PTN-25-5.0-0.4
          G = maksymalna głębokość wcinania    Dmin - minimalna średnica otworu
          Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Operacja: rowkowanie wewnętrzne
          Wersja lewy
          Rozmiar trzonka Ø 32 mm