          Nóż tokarski składany do toczenia wewnętrznego: CTEPR-0020-K16 - PAFANA
          (0) opinii
          PAF_CTEPR0020K16
          Producent: PAFANA
          437,96
          • 2-3 dni
          • Przewidywany czas wysyłki: 18 maja 2026
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego
          • System mocowania płytek: C
          • Typ mocowanej płytki: TP..1603..
          • Kąt przystawienia oprawki: 60°
          Operacje:
          Dane techniczne:
          Nóż tokarski składany do toczenia wewnętrznego - wkładka nożowa: CTEPR-0020-K16 - PAFANA
          Parametr Wartość Jedn.
          Oznaczenie CTEPR-0020-K16
          Dmin 130 mm
          d 20 mm
          L 125 mm
          F 1,7 mm
          d1 18,0 mm
          λs +3°
          γo +5°
          Płytka TP..1603..
          Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Wersja prawy
          Rozmiar trzonka Ø 20 mm
          Producent: PABIANICKA FABRYKA NARZĘDZI „PAFANA” SPÓŁKA AKCYJNA
          Adres: UL. WARSZAWSKA 75, 95-200 PABIANICE
          Kraj pochodzenia: Polska
          Kontakt: +48 42 215 58 23, pfn@pafana.pl
          PAFANA – polska jakość narzędzi skrawających
          W ofercie Pafany znajdziesz:
          • noże tokarskie składane i lutowane
          • narzędzia składane i monolityczne
          • pogłębiacze, płytki, narzędzia specjalne
          • usługi ostrzenia, regeneracji i obróbki cieplnej
          Dlaczego warto?
          ✔ Produkcja w Polsce
          ✔ Wysoka dostępność i jakość
          ✔ Sprawdzone w przemyśle i eksporcie
          ✔ Współpraca z SECO i nowoczesne rozwiązania CNC
          Kupuj narzędzia Pafana w e-darmet.pl – zyskaj pewność, trwałość i wsparcie techniczne.
          Do tego produktu polecamy
          Płytka do toczenia - TPMR 160308-DFM TP25C - DOLFAMEX
          TPMR 160308-DFM; Gatunek: TP25C
          Szczegóły
          40,59
          Inni klienci kupili również
          Nóż tokarski składany do toczenia wewnętrznego: S20S-CTFPR-16 - PAFANA
          Nóż prawy; Długość noża: 250 mm; Kąt przystawienia oprawki: 92°; Długość boku płytki: 16 mm; Płytka: TP..1603..
          Szczegóły
          Nóż tokarski składany do toczenia wewnętrznego: CTAPR-0020-K16 - PAFANA
          Nóż prawy; Długość noża: 125 mm; Kąt przystawienia oprawki: 90°; Długość boku płytki: 16 mm; Płytka: TP..1603..