          Nóż tokarski składany do toczenia wewnętrznego: S10K-STFPR11H11
          (0) opinii
          S10K_STFPR_11_H11_DM
          Producent: DARMET
          36,24
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego
          • System mocowania płytek: S
          • Typ mocowanej płytki: TP..T 1102..
          • Kąt przystawienia oprawki: 91°
          • Trzonek noża ulepszony cieplnie do 40 - 45HRC
          • Śruba mocująca i klucz w zestawie
          Wytaczanie otworów:
          Dane techniczne:
          Parametr Wartość
          Oznaczenie S10K STFPR11H11
          Dmin 11 mm
          ød 10 mm
          h 9 mm
          L 125 mm
          s 6 mm
          θ -13°
          e 25 mm
          Płytka TP_T 1102__
          Czy wiesz, że ...?
          Noże do toczenia wewnętrznego DARMET - Informacje techniczne
          Akcesoria i części zamienne:
          Śruba mocująca Klucz
          SSSM2,5x5 WR08T
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Wersja prawy
          Rozmiar trzonka Ø 10 mm
          Producent: Zakład Obróbki Skrawaniem Darmet sp. z o. o.
          Adres: ul. Komunalna 4c, 15-197 Białystok
          Kraj pochodzenia: Polska
          Kontakt: +48 85 653 86 70, handel@darmet.com.pl
          Do tego produktu polecamy
          Śruba torx M2,5 x 5 mm do noża tokarskiego typu S (SSSM2,5X5)