          Nóż tokarski składany do toczenia wewnętrznego: S20Q-SDWCL07
          (0) opinii
          S20Q_SDWCL_07_DM
          Producent: DARMET
          129,64
          Opis produktu
          Wartości i zastosowanie:
          • Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego
          • System mocowania płytek: S
          • Typ mocowanej płytki: DC..T 0702..
          • Kąt przystawienia oprawki: 62°30'
          • Trzonek noża ulepszony cieplnie do 40 - 45HRC
          • Śruba mocująca i klucz w zestawie
          Operacje:
          Dane techniczne:
          Parametr Wartość Jedn.
          Oznaczenie S20Q SDWCL07
          Dmin 27 mm
          ød 20 mm
          h 19 mm
          L 180 mm
          s 14,5 mm
          θ -8° st
          e 22 mm
          Płytka DC_T 0702__
          Noże do toczenia wewnętrznego DARMET - Informacje techniczne
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Wersja lewy
          Rozmiar trzonka Ø 20 mm
          Producent: Zakład Obróbki Skrawaniem Darmet sp. z o. o.
          Adres: ul. Komunalna 4c, 15-197 Białystok
          Kraj pochodzenia: Polska
          Kontakt: +48 85 653 86 70, handel@darmet.com.pl
          Do tego produktu polecamy
          Płytka skrawająca do toczenia DCMT 070204 MH DS5236 - DARMET