          Nóż tokarski składany do toczenia wewnętrznego: S20S-SVUCL-11 - PAFANA
          (0) opinii
          PAF_S20S_SVUCL_11
          Producent: PAFANA
          430,32
          • 2-3 dni
          • Przewidywany czas wysyłki: 19 maja 2026
          • System mocowania płytek: S
          • Typ mocowanej płytki: VC..1103..
          • Kąt przystawienia oprawki: 93°
          Operacje:
          Dane techniczne:
          Parametr Wartość
          Oznaczenie S20S-SVUCL-11
          Dmin 25 mm
          d 20 mm
          L 250 mm
          F 13 mm
          E -
          λs -5°
          γo
          Płytka
          VC..1103..
          Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Wersja lewy
          Rozmiar trzonka Ø 20 mm