          Nóż tokarski składany do toczenia zewnętrznego: PDNNL-3225-15 - PAFANA
          (0) opinii
          PAF_PDNNL3225-15
          Producent: PAFANA
          329,00
          • 2-3 dni
          • Przewidywany czas wysyłki: 19 maja 2026
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego
          • System mocowania płytek: P
          • Typ mocowanej płytki: DN..1506..
          • Kąt przystawienia oprawki: 93°
          Operacje:
          Dane techniczne:
          Nóż tokarski składany do toczenia zewnętrznego: PDNNL-3225-15
          Parametr Wartość
          Oznaczenie PDNNL 3225-15
          H 32 mm
          B 25 mm
          L 170 mm
          F 12,5 mm
          E 45 mm
          λs -6°
          γo -6°
          Płytka
          DN..1506..
          Noże do toczenia zewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Wersja lewy
          Rozmiar trzonka 32 x 25 mm
          Producent: PABIANICKA FABRYKA NARZĘDZI „PAFANA” SPÓŁKA AKCYJNA
          Adres: UL. WARSZAWSKA 75, 95-200 PABIANICE
          Kraj pochodzenia: Polska
          Kontakt: +48 42 215 58 23, pfn@pafana.pl
          PAFANA – polska jakość narzędzi skrawających
          W ofercie Pafany znajdziesz:
          • noże tokarskie składane i lutowane
          • narzędzia składane i monolityczne
          • pogłębiacze, płytki, narzędzia specjalne
          • usługi ostrzenia, regeneracji i obróbki cieplnej
          Dlaczego warto?
          ✔ Produkcja w Polsce
          ✔ Wysoka dostępność i jakość
          ✔ Sprawdzone w przemyśle i eksporcie
          ✔ Współpraca z SECO i nowoczesne rozwiązania CNC
          Kupuj narzędzia Pafana w e-darmet.pl – zyskaj pewność, trwałość i wsparcie techniczne.
          Inni klienci kupili również
          Nóż tokarski składany do toczenia zewnętrznego: PDNNR-3225-15 - PAFANA
          Nóż prawy; Długość noża: 170 mm ; Kąt przystawienia oprawki: 63°; Długość boku płytki: 15 mm; Płytka: DN..1506..