          Nóż tokarski składany do toczenia zewnętrznego: SRGCR-2020-K12
          (0) opinii
          SRGCR_2020_K12_DM
          Producent: DARMET
          121,28
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego.
          • System mocowania płytek: S.
          • Typ mocowanej płytki: RC..T 1204..
          • Trzonek noża ulepszony cieplnie do 40 - 45HRC.
          • Śruba mocująca i klucz w zestawie.
          Operacje:
          operacje noża SRGC
          Dane techniczne:
          Parametr Wartość
          Oznaczenie SRGCR 2020K12
          a 20 mm
          b 20 mm
          L 125 mm
          h 20 mm
          s 27 mm
          Płytka
          RC__T 1204__
          Noże do toczenia zewnętrznego DARMET - Informacje techniczne.
          Akcesoria i części zamienne:
          Śruba mocująca Klucz
          SSSM3,5x12 WR15T
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Wersja prawy
          Rozmiar trzonka 20 x 20 mm
          Producent: Zakład Obróbki Skrawaniem Darmet sp. z o. o.
          Adres: ul. Komunalna 4c, 15-197 Białystok
          Kraj pochodzenia: Polska
          Kontakt: +48 85 653 86 70, handel@darmet.com.pl
          Do tego produktu polecamy
          Śruba mocująca M3,5 x 12MM do noża tokarskiego typu S (SSSM3,5X12)