          Przegub krzyżakowy podwójny 28 × 96 mm, otwór 14 mm z rowkiem wpustowym, łożyskowanie ślizgowe - ELESA+GANTER DIN 808-28-K14-96-DG
          (0) opinii
          ELG_DIN808-28-K14-96-DG
          Producent: ELESA+GANTER
          380,87
          • 3-4 dni
          • Przewidywany czas wysyłki: 19 maja 2026
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Wersja K: z rowkiem wpustowym
          • Wykonanie przegubu z czystej stali, bez powłoki
          • Łożyskowanie ślizgowe
          • Łączniki przegubu (szpilki, panewki) mają powierzchnię utwardzoną
          Tabela dostępnych rozmiarów i modeli:
          przegub_krzyzakowy
          Parametr Wartość
          Oznaczenie DIN 808-28-K14-96-DG
          d1 28 mm
          d2H7 14 mm
          l2 96 mm
          l3 30 mm
          l4 36 mm
          Długość wału t+1 13 mm
          Waga 0,285 kg
          Informacje techniczne
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Typ przegubu Krzyżakowe
          Rodzaj łożyskowania Ślizgowe
          Średnica otworu (H7) 14 mm
          Producent: ELESA+GANTER POLSKA SP. Z O.O.
          Adres: ul. Słoneczna 42a, Stara Iwiczna | 05-500 Piaseczno
          Kraj pochodzenia: Polska
          Kontakt: +48 22 737 70 47, egp@elesa-ganter.com.pl
          Poniżej podstawowe opcje wysyłki oraz tabela kosztów.
          Koszt dokładny widać po dodaniu produktu do koszyka i wybraniu opcji płatności i dostawy.
          Waga [kg] Przedpłata Pobranie
          Oferujemy następujące metody płatności:
          • płatność online kartą / szybkim przelewem / PayPo
          • płatność u kuriera
            Opłatę należy uiścić kurierowi, który doręcza przesyłkę
          • wpłata na konto
          • płatność gotówką/kartą