          Uchwyt narzędziowy VDI 30 typ B1 | poprzeczny prawy | do noży tokarskich 20 mm | B1.D30.H20 - Darmet
          (0) opinii
          DM_308_B1.D30.H20
          Producent: DARMET
          380,07
          • Dostępny Kup do 12:00 a wyślemy jeszcze dziś!
          • Przewidywany czas wysyłki: Jutro
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Oprawka narzędziowa do noży tokarskich o wysokości trzonka 20 mm, typ B1 poprzeczna, prawa, krótka.
          • Trzonek VDI z oringiem.
          • System chłodzenia: zewnętrzny i wewnętrzny.
          • Uchwyty narzędziowe VDI są zgodne z niemieckim standardem DIN 69880.
          Dane techniczne:
          Oprawka VDI typ B1 poprzeczna prawa krótka - wymiary
          Parametr Wartość
          d1 30 mm
          b1 70 mm
          b2 35 mm
          b3 10 mm
          h1 20 mm
          h2 29 mm
          h3 26 mm
          h4 22 mm
          h5 28 mm
          h6 38 mm
          h7 30 mm
          l1 22 mm
          l2 40 mm