          Uchwyt narzędziowy VDI 40 typ B2 | poprzeczny lewy | do noży tokarskich 25 mm | B2.D40.H25 - Darmet
          (0) opinii
          DM_308_B2.D40.H25
          Producent: DARMET
          436,65
          • Dostępny Kup do 12:00 a wyślemy jeszcze dziś!
          • Przewidywany czas wysyłki: Jutro
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Oprawka narzędziowa do noży tokarskich o wysokości trzonka 25 mm, typ B2 poprzeczna, lewa, krótka.
          • Trzonek VDI z oringiem.
          • System chłodzenia: zewnętrzny i wewnętrzny.
          • Uchwyty narzędziowe VDI są zgodne z niemieckim standardem DIN 69880.
          Dane techniczne:
          Oprawka VDI typ B2 poprzeczna lewa krótka - wymiary
          Parametr Wartość
          d1 40 mm
          b1 85 mm
          b2 42,5 mm
          b3 12,5 mm
          h1 25 mm
          h2 34 mm
          h3 35 mm
          h4 30 mm
          h5 32,5 mm
          h6 48 mm
          h7 -
          l1 22 mm
          l2 44 mm
          Czy wiesz, że ...?
          Montaż oprawki VDI typu B2 w głowicy narzędziowej tokarki CNC
          Eroglu oprawka nożowa VDI B2 - obroty wrzeciona
          Informacje techniczne: chwyt VDI (DIN69880)
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Typ B2
          Rozmiar 40
          Chwyt narzędzia [mm] 25
          Producent: Zakład Obróbki Skrawaniem Darmet sp. z o. o.
          Adres: ul. Komunalna 4c, 15-197 Białystok
          Kraj pochodzenia: Polska
          Kontakt: +48 85 653 86 70, handel@darmet.com.pl
          Do tego produktu polecamy
          Nóż tokarski składany do toczenia zewnętrznego | Składak PRGCR 2525 M12 | - DARMET
          Nóż prawy; Długość noża: 150 mm ; Średnica płytki: 12 mm; Płytka: RCMX1204..
          Szczegóły
          271,83
          Nóż tokarski składany do toczenia zewnętrznego | Składak PDNNR 2525 M15 | - DARMET
          Nóż prawy; Długość noża: 150 mm ; Kąt przystawienia oprawki: 63°; Długość boku płytki: 15 mm; Płytka: DN..1506..