          Uchwyt narzędziowy VDI 40 typ C2 | wzdłużny lewy | do noży tokarskich 25 mm | C2.D40.H25 - Darmet
          (0) opinii
          DM_308_C2.D40.H25
          Producent: DARMET
          568,41
          • Dostępny Kup do 12:00 a wyślemy jeszcze dziś!
          • Przewidywany czas wysyłki: Jutro
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Oprawka narzędziowa do noży tokarskich z trzonkiem o wysokości 25 mm, typ C2 wzdłużna, lewa.
          • Trzonek VDI z oringiem.
          • System chłodzenia: zewnętrzny i wewnętrzny.
          • Uchwyty narzędziowe VDI są zgodne z niemieckim standardem DIN 69880.
          Dane techniczne:
          Oprawka VDI typ C2 wzdłużna prawa - wymiary
          Parametr Wartość
          d1 40 mm
          b1 90 mm
          b2 47,5 mm
          b3 25,5 mm
          h1 (bez podkładki) 25 mm
          h2 (bez podkładki) 34 mm
          h3 35 mm
          h4 30 mm
          h5 32,5 mm
          h6 48 mm
          h7 -
          l1 85 mm
          l2 12,5 mm
          l3 30 mm