          Wibroizolator 40 x 40 mm, z gumą 40 ShA, trzpieniem gwintowanym M8 x 23 mm i wtopką nieprzelotową - ELESA+GANTER DVA.2-40-40-M8-23-40
          (0) opinii
          ELG_DVA.2-40-40-M8-23-40
          Producent: ELESA+GANTER
          12,97
          • 3-4 dni
          • Przewidywany czas wysyłki: 20 maja 2026
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Materiał: stal ocynkowana
          • Korpus tłumiący:
            • guma naturalna NR
            • kolor: czarny
            • twardość gumy: 40 ±5 wg skali Shore A
          • Trzpień gwintowany stalowy
          • Wtopka stalowa, z nieprzelotowym otworem gwintowanym
          Tabela wymiarów
          rekojesc_nastawna
          Parametr Wartość
          Oznaczenie DVA.2-40-40-M8-23-40
          D 40 mm
          L 40 mm
          d M 8
          l 23 mm
          h 8 mm
          Obciążenie maks. 1056 N
          Maks. ugięcie 10 mm
          Sztywność 106 N/mm
          Waga 0,098 kg
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Typ DVA.2
          Średnica [mm] 40
          Gwint M8
          Twardość gumy [ShA] 40
          Producent: ELESA+GANTER POLSKA SP. Z O.O.
          Adres: ul. Słoneczna 42a, Stara Iwiczna | 05-500 Piaseczno
          Kraj pochodzenia: Polska
          Kontakt: +48 22 737 70 47, egp@elesa-ganter.com.pl
          Poniżej podstawowe opcje wysyłki oraz tabela kosztów.
          Koszt dokładny widać po dodaniu produktu do koszyka i wybraniu opcji płatności i dostawy.
          Waga [kg] Przedpłata Pobranie
          Oferujemy następujące metody płatności:
          • płatność online kartą / szybkim przelewem / PayPo
          • płatność u kuriera
            Opłatę należy uiścić kurierowi, który doręcza przesyłkę
          • wpłata na konto
          • płatność gotówką/kartą