          Wibroizolator 50 x 30 mm, 70 ShA, trzpień gwintowany M10 x 28 mm - ELESA+GANTER DVA.4-50-30-M10-28-70
          (0) opinii
          ELG_DVA.4-50-30-M10-28-70
          Producent: ELESA+GANTER
          13,14
          • 3-4 dni
          • Przewidywany czas wysyłki: 19 maja 2026
            • kolor: czarny
            • twardość gumy: 70 ±5 wg skali Shore A
          Parametr Wartość
          Oznaczenie DVA.4-50-30-M10-28-70
          D 50 mm
          L 30 mm
          d M 10
          l 28 mm
          Obciążenie maks. 5420 N
          Maks. ugięcie 8 mm
          Sztywność 723 N/mm
          Waga 0,118 kg
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Typ DVA.4
          Średnica [mm] 50
          Gwint M10
          Twardość gumy [ShA] 70
          • płatność gotówką/kartą