          Wibroizolator 60 x 20 mm, 40 ShA, trzpień gwintowany M10 x 28 mm - ELESA+GANTER DVA.4-60-20-M10-28-40
          (0) opinii
          ELG_DVA.4-60-20-M10-28-40
          Producent: ELESA+GANTER
          18,64
          • 3-4 dni
          • Przewidywany czas wysyłki: 19 maja 2026
            • kolor: czarny
            • twardość gumy: 40 ±5 wg skali Shore A
          Parametr Wartość
          Oznaczenie DVA.4-60-20-M10-28-40
          D 60 mm
          L 20 mm
          d M 10
          l 28 mm
          Obciążenie maks. 1885 N
          Maks. ugięcie 5 mm
          Sztywność 377 N/mm
          Waga 0,219 kg
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Typ DVA.4
          Średnica [mm] 60
          Gwint M10
          Twardość gumy [ShA] 40
          • płatność gotówką/kartą