          Wibroizolator 75 x 50 mm, 40 ShA, trzpień gwintowany M12 x 37 mm - ELESA+GANTER DVA.4-75-50-M12-37-40
          (0) opinii
          ELG_DVA.4-75-50-M12-37-40
          Producent: ELESA+GANTER
          36,87
          • 3-4 dni
          • Przewidywany czas wysyłki: 19 maja 2026
            • kolor: czarny
            • twardość gumy: 40 ±5 wg skali Shore A
          Parametr Wartość
          Oznaczenie DVA.4-75-25-M12-37-40
          D 75 mm
          L 25 mm
          d M 12
          l 37 mm
          Obciążenie maks. 3970 N
          Maks. ugięcie 13 mm
          Sztywność 318 N/mm
          Waga 0,34 kg
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Typ DVA.4
          Średnica [mm] 75
          Gwint M12
          Twardość gumy [ShA] 40
          • płatność gotówką/kartą