          Wiertło składane 19 mm 2xD na płytki wieloostrzowe WCMT | chwyt walcowy 25 mm | chłodzenie wewnętrzne - PAFANA (R8252A19-25)
          (0) opinii
          PAF_R8252A19-25
          Producent: PAFANA
          817,42
          • Na zapytanie
          • Przewidywany czas wysyłki: 20 sierpnia 2026
          Opis produktu
          Właściwości:
          • Wiertła te zapewniają zwiększenie efektywności procesu wiercenia.
          • System mocowania płytek: S
          • Wiertło składane na płytki wieloostrzowe WCMT 040208
          • Kąt nachylenia płytki
          • Dobra jakość powierzchni wierconych otworów
          • Wiertło z systemem doprowadzenia chłodziwa do strefy obróbki
          • Chwyt walcowy ze spłaszczeniem
          Zastosowanie:
          Dane techniczne:
          Parametr Wartość Jednostka
          Symbol R8252A19-25
          D
          19
          mm
          L 38 mm
          Lu 55 mm
          d 25 mm
          Lc 56 mm
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Model R8252A19-25
          Chwyt walcowy ze spłaszczeniem
          Producent: PABIANICKA FABRYKA NARZĘDZI „PAFANA” SPÓŁKA AKCYJNA
          Adres: UL. WARSZAWSKA 75, 95-200 PABIANICE
          Kraj pochodzenia: Polska
          Kontakt: +48 42 215 58 23, pfn@pafana.pl
          PAFANA – polska jakość narzędzi skrawających
          W ofercie Pafany znajdziesz:
          • noże tokarskie składane i lutowane
          • narzędzia składane i monolityczne
          • pogłębiacze, płytki, narzędzia specjalne
          • usługi ostrzenia, regeneracji i obróbki cieplnej
          Dlaczego warto?
          ✔ Produkcja w Polsce
          ✔ Wysoka dostępność i jakość
          ✔ Sprawdzone w przemyśle i eksporcie
          ✔ Współpraca z SECO i nowoczesne rozwiązania CNC
          Kupuj narzędzia Pafana w e-darmet.pl – zyskaj pewność, trwałość i wsparcie techniczne.
          Do tego produktu polecamy
          Płytka do wiercenia - WCMT 040208 WS FP35H - PAFANA
          WCMT 040208 WS; Węglik spiekany FP35H
          Szczegóły
          37,02
          Poniżej podstawowe opcje wysyłki oraz tabela kosztów.
          Koszt dokładny widać po dodaniu produktu do koszyka i wybraniu opcji płatności i dostawy.
          Waga [kg] Przedpłata Pobranie
          Oferujemy następujące metody płatności:
          • płatność online kartą / szybkim przelewem / PayPo
          • płatność u kuriera
            Opłatę należy uiścić kurierowi, który doręcza przesyłkę
          • wpłata na konto
          • płatność gotówką/kartą