Nie znaleziono produktów
          Wyszukiwanie zaawansowane
          Wyszukiwanie

          ELESA+GANTER

          Rękojeść nastawna dźwignia 108 x 64,5 mm | wtopka mosiężna | otwór gwintowany 19 mm - ELESA+GANTER ERX.95 B-M10-C3
          Rękojeść nastawna dźwignia 108 x 64,5 mm | wtopka mosiężna | otwór gwintowany 19 mm - ELESA+GANTER ERX.95 B-M10-C3

          Wzmocniony technopolimer; Kolor: szaro-czarny; Łatwe i szybkie dokręcanie / odkręcanie

          Szczegóły
          18,28
          14,86
          Rękojeść nastawna dźwignia 108 x 64,5 mm | wtopka mosiężna | otwór gwintowany 19 mm - ELESA+GANTER ERX.95 B-M10-C4
          Rękojeść nastawna dźwignia 108 x 64,5 mm | wtopka mosiężna | otwór gwintowany 19 mm - ELESA+GANTER ERX.95 B-M10-C4

          Wzmocniony technopolimer; Kolor: szaro-czarny; Łatwe i szybkie dokręcanie / odkręcanie

          Szczegóły
          18,28
          14,86
          Rękojeść nastawna dźwignia 108 x 64,5 mm | wtopka mosiężna | otwór gwintowany 19 mm - ELESA+GANTER ERX.95 B-M10-C5
          Rękojeść nastawna dźwignia 108 x 64,5 mm | wtopka mosiężna | otwór gwintowany 19 mm - ELESA+GANTER ERX.95 B-M10-C5

          Wzmocniony technopolimer; Kolor: szaro-czarny; Łatwe i szybkie dokręcanie / odkręcanie

          Szczegóły
          18,28
          14,86
          Rękojeść nastawna dźwignia 108 x 64,5 mm | wtopka mosiężna | otwór gwintowany 19 mm - ELESA+GANTER ERX.95 B-M10-C6
          Rękojeść nastawna dźwignia 108 x 64,5 mm | wtopka mosiężna | otwór gwintowany 19 mm - ELESA+GANTER ERX.95 B-M10-C6

          Wzmocniony technopolimer; Kolor: szaro-czarny; Łatwe i szybkie dokręcanie / odkręcanie

          Szczegóły
          18,28
          14,86
          Nóżka stopa wahliwa antypoślizgowa LS.A-32-14-AS-M12x98- ELESA+GANTER
          Nóżka stopa wahliwa antypoślizgowa LS.A-32-14-AS-M12x98- ELESA+GANTER

          Podkładka antypoślizgowa z gumy NBR z chwytem pod klucz płaski.

          Szczegóły
          26,15
          21,26
          Nóżka stopa wahliwa antypoślizgowa LS.A-32-14-AS-M14X148- ELESA+GANTER
          Nóżka stopa wahliwa antypoślizgowa LS.A-32-14-AS-M14X148- ELESA+GANTER

          Podkładka antypoślizgowa z gumy NBR z chwytem pod klucz płaski.

          Szczegóły
          36,49
          29,67
          Nóżka stopa wahliwa antypoślizgowa LS.A-32-14-AS-M14X68- ELESA+GANTER
          Nóżka stopa wahliwa antypoślizgowa LS.A-32-14-AS-M14X68- ELESA+GANTER

          Podkładka antypoślizgowa z gumy NBR z chwytem pod klucz płaski.

          Szczegóły
          24,08
          19,58
          Nóżka stopa wahliwa antypoślizgowa LS.A-32-14-AS-M14X98- ELESA+GANTER
          Nóżka stopa wahliwa antypoślizgowa LS.A-32-14-AS-M14X98- ELESA+GANTER

          Podkładka antypoślizgowa z gumy NBR z chwytem pod klucz płaski.

          Szczegóły
          24,08
          19,58
          Nóżka stopa wahliwa antypoślizgowa LS.A-32-14-AS-M16x108- ELESA+GANTER
          Nóżka stopa wahliwa antypoślizgowa LS.A-32-14-AS-M16x108- ELESA+GANTER

          Podkładka antypoślizgowa z gumy NBR z chwytem pod klucz płaski.

          Szczegóły
          34,88
          28,36
          Nóżka stopa wahliwa antypoślizgowa LS.A-32-14-AS-M16x148- ELESA+GANTER
          Nóżka stopa wahliwa antypoślizgowa LS.A-32-14-AS-M16x148- ELESA+GANTER

          Podkładka antypoślizgowa z gumy NBR z chwytem pod klucz płaski.

          Szczegóły
          36,58
          29,74
          Nóżka stopa wahliwa antypoślizgowa LS.A-32-14-AS-M16x168- ELESA+GANTER
          Nóżka stopa wahliwa antypoślizgowa LS.A-32-14-AS-M16x168- ELESA+GANTER

          Podkładka antypoślizgowa z gumy NBR z chwytem pod klucz płaski.

          Szczegóły
          41,88
          34,05
          Zawiasy stalowe 180 mm | z zamocowanym, mosiężnym sworzniem - ELESA+GANTER GN 128-180-MS
          Zawiasy stalowe 180 mm | z zamocowanym, mosiężnym sworzniem - ELESA+GANTER GN 128-180-MS

          Stalowe zawiasy ze sworzniami mosiężnymi lub stalowymi do przyspawania

          Szczegóły
          77,64
          63,12
          Rękojeść nastawna dźwignia 72,5 x 43 mm | z trzpieniem gwintowanym ze stali ocynkowanej 35 mm - ELESA+GANTER ERX.63p-M8x35-C1
          Rękojeść nastawna dźwignia 72,5 x 43 mm | z trzpieniem gwintowanym ze stali ocynkowanej 35 mm - ELESA+GANTER ERX.63p-M8x35-C1

          Wzmocniony technopolimer; Kolor: czarny; Łatwe i szybkie dokręcanie / odkręcanie

          Szczegóły
          10,04
          8,16
          Pierścień osadczy 12 mm | stalowy | typ E - ELESA+GANTER GN 705-12-E
          Pierścień osadczy 12 mm | stalowy | typ E - ELESA+GANTER GN 705-12-E

          Pierścień osadczy GN 705, stal oksydowana, do mocowania i zabezpieczania sworzni oraz trzpieni

          Szczegóły
          5,71
          4,64
          Śruba oczkowa M8 x 80 mm | ze stali nierdzewnej  - ELESA+GANTER GN 1524-M8-80-NI
          60,74
          49,38
          Pierścień osadczy rozcięty na wałek 5 mm, stalowy, z wkrętem DIN 912 - ELESA + GANTER GN 706.2-16-B5-ST
          Pierścień osadczy rozcięty na wałek 5 mm, stalowy, z wkrętem DIN 912 - ELESA + GANTER GN 706.2-16-B5-ST

          Rozcięty pierścień osadczy z wkrętem mocującym, do pozycjonowania oraz ograniczania przesuwu elementów na wałkach.

          Szczegóły
          37,37
          30,38
          Magnes trwały 125x26 mm z ferrytu, obudowa ze stali ocynkowanej bez gwintu montażowego - ELESA+GANTER GN 50.1-HF-125-26
          Magnes trwały 125x26 mm z ferrytu, obudowa ze stali ocynkowanej bez gwintu montażowego - ELESA+GANTER GN 50.1-HF-125-26

          Magnes trwały GN 50.1 w stalowej, ocynkowanej obudowie z gwintem do montażu. Twardy ferryt HF

          Szczegóły
          557,53
          453,28
          Nakrętka rowkowa M45x1,5, ze stali hartowanej - ELESA + GANTER DIN 1804-M45x1,5-H
          Nakrętka rowkowa M45x1,5, ze stali hartowanej - ELESA + GANTER DIN 1804-M45x1,5-H

          Nakrętka rowkowa DIN 1804 w wykonaniu H z hartowanej stali (HRC 60 ±2), z gwintem niehartowanym oraz szlifowaną powierzchnią współpracującą. Przeznaczona do mocowania pierścieni łożyskowych i zastosowań precyzyjnych

          Szczegóły
          104,15
          84,68
          Zatrzask trzpieniowy M6×20 | korpus i trzpień stalowy | sprężyna o dużej sile docisku - ELESA+GANTER GN 616-M6-SS
          Zatrzask trzpieniowy M6×20 | korpus i trzpień stalowy | sprężyna o dużej sile docisku - ELESA+GANTER GN 616-M6-SS

          Zatrzask trzpieniowy GN 616 M3×12, trzpień stalowy hartowany, korpus stalowy oksydowany, sprężyna standardowa, typ S

          Szczegóły
          15,55
          12,64
          Zatrzask trzpieniowy M8×22 | korpus i trzpień stalowy | sprężyna o dużej sile docisku - ELESA+GANTER GN 616-M8-SS
          Zatrzask trzpieniowy M8×22 | korpus i trzpień stalowy | sprężyna o dużej sile docisku - ELESA+GANTER GN 616-M8-SS

          Zatrzask trzpieniowy GN 616, trzpień stalowy hartowany, korpus stalowy oksydowany, sprężyna o dużej sile docisku, typ SS

          Szczegóły
          18,94
          15,40
          Moduł pozycjonujący ze stali, średnica 58 mm, do śruby M 16, z podkładką wahliwą i przeciwnakrętką - ELESA + GANTER GN 350.5-58-17,5-53-ST
          Moduł pozycjonujący ze stali, średnica 58 mm, do śruby M 16, z podkładką wahliwą i przeciwnakrętką - ELESA + GANTER GN 350.5-58-17,5-53-ST

          Moduł pozycjonujący GN 350.5 ze zintegrowanymi podkładkami wahliwymi, kompensacją nachylenia do 4°, do precyzyjnego poziomowania i łączenia elementów.

          Szczegóły
          628,38
          510,88
          Kołek pozycjonujący 9 x 6 mm, głowa kulista cylindryczna 8 x 16 mm (typ B) - ELESA + GANTER DIN 6321-8-16-B
          Kołek pozycjonujący 9 x 6 mm, głowa kulista cylindryczna 8 x 16 mm (typ B) - ELESA + GANTER DIN 6321-8-16-B

          Kołek pozycjonujący DIN 6321 - stal hartowana, oksydowana, typ A, do precyzyjnego pozycjonowania i ustalania elementów w otworach.

          Szczegóły
          53,47
          43,47
          Moduł pozycjonujący ze stali, średnica 45 mm, do śruby M12, wysokość minimalna 54 mm, z podkładką wahliwą - ELESA+GANTER GN 350.2-45-13,5-54-ST
          Moduł pozycjonujący ze stali, średnica 45 mm, do śruby M12, wysokość minimalna 54 mm, z podkładką wahliwą - ELESA+GANTER GN 350.2-45-13,5-54-ST

          Moduł pozycjonujący GN 350.2 ze stali, do łączenia i poziomowania, z precyzyjną regulacją wysokości i dużą nośnością.

          Szczegóły
          442,62
          359,85
          Koło ręczne wieloramienne 250 mm, z duroplastu, piasta nierozwiercona - ELESA+GANTER VR.250  FP
          Koło ręczne wieloramienne 250 mm, z duroplastu, piasta nierozwiercona - ELESA+GANTER VR.250 FP

          Koło ręczne VR.FP stalową nierozwierconą piastą . Wytrzymałe, lekkie i trwałe, idealne do ręcznego sterowania maszynami i urządzeniami.

          Szczegóły
          242,68
          197,30
          Trzpień ustalający 7 x 7 mm, z blokadą w pozycji odwiedzionej, ze stali nierdzewnej, gwint  M10, GN 822-7-C-NI - ELESA+GANTER
          Trzpień ustalający 7 x 7 mm, z blokadą w pozycji odwiedzionej, ze stali nierdzewnej, gwint M10, GN 822-7-C-NI - ELESA+GANTER

          Mini trzpień ustalający GN 822 Typ C z blokadą w pozycji cofniętej do szybkiego pozycjonowania w ograniczonej przestrzeni. Po odciągnięciu i obróceniu gałki pozostaje schowany, ułatwiając regulację elementów.

          Szczegóły
          35,29
          28,69
          Wibroizolator 10 x 10 mm,  stal nierdzewna, guma 55ShA, z trzpieniami gwintowanymi M4 x 10 mm - ELESA+GANTER DVA.1-10-10-SST-M4-10-55
          Wibroizolator 10 x 10 mm, stal nierdzewna, guma 55ShA, z trzpieniami gwintowanymi M4 x 10 mm - ELESA+GANTER DVA.1-10-10-SST-M4-10-55

          Wibroizolator gumowo-metalowy z trzpieniami gwintowanymi do tłumienia drgań, wstrząsów i hałasu w maszynach i urządzeniach. Wykonany ze stali ocynkowanej oraz gumy naturalnej NR

          Szczegóły
          7,74
          6,29
          Wibroizolator 15 x 10 mm, z gumą 70 ShA, trzpieniem gwintowanym M4 x 10 mm i wtopką nieprzelotową - ELESA+GANTER DVA.2-15-10-M4-10-70
          Wibroizolator 15 x 10 mm, z gumą 70 ShA, trzpieniem gwintowanym M4 x 10 mm i wtopką nieprzelotową - ELESA+GANTER DVA.2-15-10-M4-10-70

          Wibroizolator gumowo-metalowy z trzpieniem gwintowanym i wtopką stalową (otwór nieprzelotowy). Korpus z gumy naturalnej NR, twardość 70 ±5 Shore A. Przeznaczony do tłumienia drgań, wstrząsów i hałasu w maszynach i urządzeniach.

          Szczegóły
          3,19
          2,59
          Trzpień ustalający 8 x 12 mm, z blokadą, z przeciwnakrętką, gwint  M16, GN 817-8-12-CK - ELESA+GANTER
          Trzpień ustalający 8 x 12 mm, z blokadą, z przeciwnakrętką, gwint M16, GN 817-8-12-CK - ELESA+GANTER

          Trzpień ustalający GN 817 Typ CK ze stali z hartowanym trzpieniem, gałką PA i blokadą w pozycji odwiedzionej. Do bezpiecznego pozycjonowania i blokowania elementów w maszynach i przyrządach.

          Szczegóły
          58,97
          47,94
          Trzpień ustalający 16 x 20 mm, bez blokady, gwint  M24, GN 817-16-20-B - ELESA+GANTER
          Trzpień ustalający 16 x 20 mm, bez blokady, gwint M24, GN 817-16-20-B - ELESA+GANTER

          Trzpień ustalający sprężynowy typ B ze stali nierdzewnej AISI 303 z hartowanym trzpieniem i ergonomiczną gałką PA. Do pozycjonowania i blokowania elementów w maszynach, przyrządach i konstrukcjach regulowanych.

          Szczegóły
          93,46
          75,98
          Trzpień montażowy kołek z blokadą osiową GN 114.2-20-140- ELESA+GANTER
          Trzpień montażowy kołek z blokadą osiową GN 114.2-20-140- ELESA+GANTER

          Stosowany do szybkiego i częstego ustalania lub łączenia i demontowania przedmiotów.

          Szczegóły
          130,96
          106,47

          Filtry

          Filtry i sortowanie
          Cena
          zł
          Zawiasy GN 938
          Podkładka ustalające w kierunku osiowym
          Typ
          Typ przegubu
          Typ
          Maksymalne obciążenie robocze
          Typ
          Typ
          Typ
          Rodzaj łożyskowania
          Średnica otworu [mm]
          Siła przytrzymania
          Gwint
          Średnica [mm]
          Średnica trzpienia [mm]
          Gwint
          Gwint
          Długość
          Gwint
          Mechanizm działania
          Twardość gumy [ShA]
          Gwint montażowy
          Typ
          Gwint
          Rodzaj mocowania
          Materiał
          Typ
          Zabezpieczenie regulacji
          Dla śruby
          Średnica [mm]
          Materiał magnetyczny
          Typ rękojeści
          Długość uchwytu [mm]
          Siła docisku
          Rodzaj pierścienia
          Typ
          Średnica otworu [mm]
          Wysokość osi regulacji opraw łożyskowych
          Gwint
          Długość [mm]
          Długość [mm]
          Długość rękojeści [mm]
          Długość zawiasu [mm]
          Średnica otworu (H7)
          Długość robocza [mm]
          Średnica koła [mm]
          Średnica otworu [mm]
          Producent
          Pokaż produkty