          Nóż tokarski składany do toczenia zewnętrznego: SRDCN-2020-K12
          (0) opinii
          SRDCN_2020_K12_DM
          Producent: DARMET
          121,28
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego
          • System mocowania płytek: S
          • Typ mocowanej płytki: RCMT 1204..
          • Trzonek noża ulepszony cieplnie do 40 - 45HRC
          • Śruba mocująca i klucz w zestawie
          Operacje:
          Dane techniczne:
          Nóż tokarski składany do toczenia zewnętrznego: SRDCN-2020-K06
          Parametr Wartość
          Oznaczenie SRDCN 2020K12
          a 20 mm
          b 20 mm
          L 125 mm
          h 20 mm
          s 10 mm
          e 34 mm
          Płytka RCMT 1204__
          Noże do toczenia zewnętrznego DARMET - Informacje techniczne
          Akcesoria i części zamienne:
          Śruba mocująca Klucz
          SSSM3,5x12 WR15T
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Wersja neutralny
          Rozmiar trzonka 20 x 20 mm
          Producent: Zakład Obróbki Skrawaniem Darmet sp. z o. o.
          Adres: ul. Komunalna 4c, 15-197 Białystok
          Kraj pochodzenia: Polska
          Kontakt: +48 85 653 86 70, handel@darmet.com.pl
          Do tego produktu polecamy
          Płytka skrawająca do toczenia RCMT 1204M0 DS2136  - DARMET
          Płytka do toczenia RCMT 1204 | Węglik spiekany: DS2136
          Szczegóły
          32,15
          Tokarka do metalu TU 2004V | 600 W  - OPTIMUM 3420310
          Tokarka | Regulacja obrotów: 150 - 2500 obr/min | Rozstaw kłów: 300 mm | Waga: 61 kg | Moc: 600 W | Napięcie: 230V
          Szczegóły
          Płytka tokarska okrągła RCMT 1204 MO SPP BP35S - PAFANA
          Średnica: 12 mm | Łamacz: SPP | Węglik spiekany: BP35S
          Śruba mocująca M3,5 x 12MM do noża tokarskiego typu S (SSSM3,5X12)
          Śruba mocująca płytkę skrawającą w nożu tokarskim SRDCN, SRACR, SRGCR, SER.
          8,36
          Klucz Torx - T15 (WR15T)
          Klucz Torx - T15 (WR15T)
          Klucz Torx; Rozmiar - T15
          Inni klienci kupili również
          Płytka skrawająca do toczenia  CCMT 09T304 MH 5236 - DARMET
          Śruba dociskowa imbusowa M20 x 20 mm - DARMET
          Śruba dociskowa: M20 x 20 mm
          Nawiertak do nakiełków | 2,50 mm | DIN333-A | HSS - 6,3 mm - FESTA
          materiał - HSS; norma - DIN333-A; średnica wiertła: 2,50 mm; chwyt: 6,3 mm