          Płytka do rowkowania PTN-25-5.0-0.4 FP35H - PAFANA
          (0) opinii
          PAF_CR0641912041280
          Producent: PAFANA
          92,64
          • 2-3 dni
          • Przewidywany czas wysyłki: 18 maja 2026
          Opis produktu
          Wartości i zastosowanie:
          Dane techniczne:
          długość 25 mm
          szerokość 5 mm
          promień naroża 0,4 mm
          ap max 3,0 mm
          Parametry obróbki płytek do przecinania PSN i PTN
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Typ PTN - do rowkowania
          Długość boku płytki 25
          Promień 0,4 mm
          Szerokość płytki 5,0 mm