          Nóż tokarski składany do toczenia wewnętrznego: S20Q-SCKCL09
          (0) opinii
          S20Q_SCKCL_09_DM
          Producent: DARMET
          129,64
          Opis produktu
          Właściwości i zastosowanie:
          • Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego
          • System mocowania płytek: S
          • Typ mocowanej płytki: CCMT 09T3..
          • Kąt przystawienia oprawki: 75°
          • Trzonek noża ulepszony cieplnie do 40 - 45HRC
          • Śruba mocująca i klucz w zestawie.
          Operacje:
          wytaczanie - operacje tokarskie
          Dane techniczne:
          Nóż tokarski składany do toczenia wewnętrznego: S12M-SCKCL09
          Parametr Wartość
          Oznaczenie S20Q SCKCL09
          Dmin 24 mm
          ød 20 mm
          h 19 mm
          L 180 mm
          s 13 mm
          θ
          e 35 mm
          Płytka CC_T 09T3__
          Noże do toczenia wewnętrznego DARMET - Informacje techniczne
          Akcesoria i części zamienne:
          Śruba mocująca Klucz
          SSSM4x8 WR15T
          Instrukcje obsługi
          Specyfikacja produktu
          Wersja lewy
          Rozmiar trzonka Ø 20 mm